KDO JSEM

Nejprve bych Vás zde chtěla přivítat a jsem moc ráda, že jste tu. Zkusím se Vám ve stručnosti představit. Znáte mě pod pseudonynem Photographka, ale mé pravé jméno je Pája. Pocházím ze severních Čech. V mém životě najdete kočky (nebo cokoliv kočičího), hodně muziky (ráda si sama pozpěvuji či tancuji jen tak) a sushi (bože, miluju to :D) ! K focení jsem měla blízko už od mala – ano, zní to jako veliké klišé, ale je to tak. Jako malé, ani ne desetileté holčičce, mi tatínek dal takový mini digitální foťáček na baterky. Obdivovala jsem, co vše to umí a co krásného z toho vzniká. Když jsem pak po mých 20ti letech dostala svoji první zrcadlovku, tak jsem se zamilovala o to víc. A tak jsem tu, fotím a tvořím to, co mě neuvěřitelně baví.

CO VLASTNĚ FOTÍM

Tak nějak vše, Vás! Lásku a ty momenty, které si člověk chce pamatovat. Svatební focení je moje srdcovka, ale blízko mám i k tomu ostatnímu. Ono fotit ta malá miminka, tu mateřskou lásku. Či zamilovaný pár, jak na sebe hledí. Nebo klidně i odvážnou modelku, co je hrdá a sebevědomá žena. Těhotenská bříška, kde roste nový život – to vše je plné krásy a já to pro Vás ráda zachytím. ♥

KDE RÁDA FOTÍM

Příroda je můj ateliér. Nejraději fotím venku, ať už v dešti nebo při sluníčku. Východy a západy slunce jsou tím nejkrásnějším pozadím. Nicméně postupem času jsem si oblíbila i kouzlo ateliérů a určitě nemám problém Vám udělat památku v nich. Ono když je ateliér útulný a sladěný, fotkám to také dodá nepopsatelnou atmosféru.

JAKÁ JSEM

Řekla bych o sobě, že jsem veselá, hodná a celkem upovídaná – někdy povídám fakt dlouho. 😀 Jsem citlivá a kamarádská duše. Občas mám tak trochu hlavu v oblacích, jsem takový malý snílek.

Miluji, když mohu na fotografii zachytit konkrétní emoce a pocity, které jsou neopakovatelné. Především momentky, nijak strojené fotografie. Jsem nesmírně ráda, že jsem díky focení poznala tolik skvělých lidí!

Pokud Vás mé portfolio zaujalo, klidně mě kontaktujte a můžeme se domluvit na společném dobrodružství.

Budu se těšit, Pája alias Photographka!

,,Fotím s láskou.“ ♥