Jarní svatební editoriál

Konečně se mi splnil můj malý sen! Nafotila jsem svůj první svatební editoriál a to jen díky těm nejskvělejším lidem, kteří mi s tím vším měli chuť i čas pomoci. „Ženicha a nevěstu“ mi ztvárnili skvělí přátelé Honza Pešek a Alenka Říhová. Opravdu jsem si nemohla vybrat veselejší a přirozenější pár, než tyto dva ♥ Dále moc děkuji těmto skvělým lidem, které baví jejich práce a mají chuť tvořit. Pokud někdo z Vás plánuje svatbu, mohu Vám tyto naprosto úžasné osůbky jen doporučit! Krejčovskému ateliéru STYL IVA,
který mi zapůjčil ty nejkrásnější šaty pro naší modelku. Květiny z venkova vyrobili překrásnou kytici, věneček do vlasů a korsáž. Nádherný jemný make up pro Alenku nám vytvořila skvělá Anetka Kovářová, pohádkový účes dělala šikovná paní Ivetka ze Studia PARIS, ty nejkouzelnější dekorace, které se nám v lese krásně vyjímaly, poskytla Lenička z JakoMed, ten nejchutnější dort, který jsem kdy v životě jedla a je krásný i napohled vytvořila skvělá Klárka se svým týmem z kavárny Mikyna. A jako poslední děkuji mé talentované kamarádce Týnce, která mi vytvořila grafické pozvánky.

Všem těmto lidem patří mé veliké DĚKUJI! Určitě mám v plánu další editoriály, bylo to opravdu moc fajn a poznala jsem díky tomu ty nejlepší lidi.

Možná by se mohlo líbit...