Fotokniha od Saal Digital

Od Saal Digital jsem měla možnost již vyzkoušet několik produktů a pokaždé jsem byla více než spokojená. Tentokrát se mi naskytla příležitost si za slevový kód opět něco vyzkoušet. Neváhala jsem a objednala si fotoknihu se kterou mám jenom kladné zkušenosti. Má velice dobrá kamarádka má tuto zimu svatbu a já jí jdu za družičku. Proto jsem dostala skvělý nápad a to ten, že jí zvěčním její vzpomínky společnými fotografiemi s jejím přítelem. Fotky jsem použila jak jejich osobní z různých výletů a cestovatelských zážitků, tak i ty, které jsem jim nafotila já sama.

Tentokrát jsem i využila možnost si vytvořit obálku skrz program Saal Designer se jmény budoucích novomanželů a moc se mi líbí! Je tam spousta šablon a vzorů, které člověk může použít pro svoji knihu. Samotný program je skvělý, ušetří mnoho času a vše je v něm velice přehledné. Kniha mi přišla do pár dnů od objednání a opět byla důkladně zabalená, aby se během přepravy nijak nepoškodila.

Výsledné fotografie na matném papíře nemají chybu. Kamarádce jsem knihu již předala a byla z ní velice nadšená! I já jsem naprosto spokojená s výsledkem a rozhodně se k Saal Digital ráda vrátím! Děkuji Saal Digital za další skvělou příležitost a rozhodně mohu jejich služby jen doporučit.

Možná by se mohlo líbit...